AWP (biorąc swoją nazwę od Arctic Warfare Police, która używała tej broni) jest prawdopodobnie najbardziej charakterystyczną bronią w grze. Jeśli kiedykolwiek grałeś w którąś część Counter Strike, musiałeś zetknąć się z tą bronią, prawdopodobnie częściej niż sam byś chciał.

Znienawidzony przez wielu graczy i kochany przez równie wielkie grono, AWP jest jedną z najpopularniejszych broni używanych przez graczy we wszystkich rodzajach meczów CSGO. Ze względu na swoją popularność, skiny AWP są zawsze bardzo pożadane i często zapłacić za nie można bardzo wysokie kwoty. Często są to również najbardziej porządane przez kolekcjonerów wirtualne przedmioty. Oto najdroższe skiny AWP, które możesz kupić dla swojej ulubionej broni w Counter Strike: Global Offensive.

AWP | Containment Breach

Listę otwiera jedna z najpopularniejszych skórek AWP w CS:GO wprowadzona w aktualizacji „Operacja Shattered Web”, Containment Breach. Ta piękna skórka jest ulubieńcem wielu użytkowników AWP i nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę, jak stylowo, a jednocześnie stonowanie wygląda. Skórka ma grafikę czarno-zielonej bestii, czającej się w cieniu. Chociaż najlepsze wersje tego skina mogą kosztować setki dolarów, wersje o niskim floacie można nadal kupić za około 25 USD.

Factory New: 213,78 dolarów

Minimal Wear: 90,88

Field-Tested: 52,34 dolarów

Well-Worn: 37,73 USD

Battle-Scarred: $25.34

AWP | BOOM

Skórka AWP BOOM była początkowo dostępna w skrzyni eSports 2013 i od tego czasu jest dostępna tylko na rynku Steam lub na stronach internetowych sprzedających skiny. Jedna z najdroższych skórek AWP o prostym designie, skórka BOOM może nadać twojemu AWP wygląd zabawki. Dzięki karmazynowej farbie i komiksowym dymkom tekstowym na całej skórce AWP, BOOM jest doskonałym wyborem dla entuzjastów tej snajperki, którzy mogą być również fanami komiksów. Skórka nie jest dostępna w wersji Well-Worn ani Battle-Scarred, natomiast w wersji Fiel-Tested może być zakupiona już za niską cenę ok. $40.

Factory New: $287

Minimal Wear: $55

Field-Tested: $43

Well-Worn: Niedostępna

Battle-Scarred: Niedostępne

AWP | Oni-Taji

Jedna ze skórek broni dla fanów wszystkiego, co japońskie, Oni Taji została dodana w aktualizacji „Operacja Hydra” i jest dostępna w skrzyni na broń dodanej w tym patchu. Ta piękna skórka AWP pokrywa broń wizerunkiem śmiercionośnego japońskiego mitologicznego stworzenia, Oni, ale zawiera również postać walczącą z demonem. Oni Taiji ma jedną z najpiękniejszych grafik w całej grze, co jest przyczyną wysokiej ceny na rynku Steam, nawet w przypadku skórek o niskim floacie.

Factory New: $391,66

Minimal Wear: $306.27

Field-Tested: $231,00

Well-Worn: $142.16

Battle-Scarred: $126.67

AWP | Lightning Strike

Jedna z pierwszych skórek AWP w CS:GO, ta elektryzująca skórka była dostępna w pierwszej szkyni w długiej historii gry. Ten skin dla AWP jest pokryty błyskawicami, które ładnie wyróżniają się na jej fioletowym tle. Dzięki wysokiej jakości grafice, ta skórka AWP będzie doskonałym dodatkiem do każdego fioletowego wyposażenia. AWP Lightning Strike jest dostępna tylko w wersji Factory New i Minimal Wear.

Factory New: $449.12

Minimal Wear: $443.31

Field-Tested: Niedostępne

Well-Worn: Niedostępne

Battle-Scarred: Niedostępne

AWP | Fade

Jeden z przedmiotów w wykończeniu fade, AWP Fade jest absolutnym klasykiem wśród społeczności CSGO. Dodany w aktualizacji „Operacja Broken Fang”, ten popularny przedmiot był kiedyś jednym z najdroższych skinów do AWP, ale od tego czasu jego cena znacznie spadła. Nie oznacza to jednak, że można kupić tę skórkę AWP tanio. Nadal będziesz musiał wydać kilkaset dolarów, jeśli chcesz mieć AWP Fade w swojej kolekcji.

Factory New: $664.74

Minimal Wear: $720.00

Field-Tested: Niedostępne

Well-Worn: Niedostępne

Battle-Scarred: Niedostępne

AWP | Desert Hydra

Dla fanów plemiennych wzorów, którzy mogą mieć trochę wolnej gotówki, skórka AWP Desert Hydra będzie idealna. Ta skórka wyróżnia się na tle innych na wiele różnych sposobów, szczególnie dzięki jasnej palecie kolorów. Chociaż bardzo szczegółowa grafika hydry na boku pistoletu może przyciągać spojrzenia innych graczy, ogólne piaskowe kolory użyte w tej skórce broni pozwolą ci idealnie wtopić się w mapy takie jak Dust_2.

Factory New: $1 801,19

Minimal Wear: $1 550,58

Field-Tested: $1 296,32

Well-Worn: $1,123.50

Battle-Scarred: $1,062.00

AWP | Medusa

Skórka AWP Medusa otwiera pierwszą piątkę najdroższych skórek AWP dostępnych w grze, przekraczając próg tysiąca dolarów. Jedna z droższych skórek dostępnych dla miłośników AWP, skórka Medusa AWP kosztuje prawie 1500 dolarów, nawet przy niskiej wartości float. Dzięki fajnym kolorom i wysokiej jakości grafice przedstawiającej mityczną meduzę z boku karabinu, ta skórka AWP jest bardzo pożądana przez wielu graczy CSGO.

Factory New: $2,416.97

Minimal Wear: $2,241.18

Field-Tested: $1,795.00

Well-Worn: $1,340.00

Battle-Scarred: $1,444.00

AWP | The Prince

Prince to nie tylko droga skórka AWP, ale także jedna z najbardziej imponujących graficznie pozycji na tej liście. Z łatwością wyróżnia się w każdym meczu na tle innych broni, a wersje skórki o wyższej wartości float zawierają niesamowitą ilość szczegółów, ze stylowym złotym wykończeniem i łacińskim wersetem biblijnym z boku. Ten skin AWP jest równie ładny, co drogi, a gracze, którzy chcą zdobyć skórkę Prince AWP, będą musieli wyłożyć na nią kilka tysięcy dolarów.

Factory New: $3,075.26

Minimal Wear: $2,593.78

Field-Tested: $2,210.87

Well-Worn: $1,952.59

Battle-Scarred: $1,866.30

AWP | Gungnir

Skórka Gungnir AWP jest jedną z najpopularniejszych skinów wprowadzonych do gry, a co za tym idzie, jedną z dwóch najdroższych skórek dla AWP. Uważany przez wielu graczy za jeden z najlepszych skinów AWP dostępnych w grze, Gungnir jest dostępny w bardzo szczegółowym niebieskim kolorze z szarymi wykończeniami. Cała skórka broni pokryta jest runami wikingów, ale głównym elementem tej skórki jest włócznia Odyna, elegancko wykonana z boku broni.

Factory New: $8,515.09

Minimal Wear: $7,366.35

Field-Tested: $5,715.02

Well-Worn: $4,866.09

Battle-Scarred: $4,885.00

AWP | Dragon Lore

Najdroższy skin na tej liście jest nie tylko najrzadszym skinem AWP w grze, ale jest również jednym z najdroższych przedmiotów dostępnych w CSGO w ogóle. AWP Dragon Lore to absolutny klasyk w społeczności CSGO, o niemal mitycznym statusie. Bardzo szczegółowe wykończenie graficzne przedstawiające ziejącego ogniem smoka jest najbardziej pożądaną skórką w grze przez wielu graczy CSGO. W wersji souvenir, AWP Dragon Lore jest warte małą fortunę, a kolekcjonerzy są w stanie zapłacić bardzo wysokie ceny, aby samemu dostać takiego skina.

Factory New: $9,100.00

Minimal Wear: $6,891.50

Field-Tested: $2,982.03

Well-Worn: $3,750.00

Battle-Scarred: $2,806.85

Podsumowując

AWP jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych broni w grze, co oznacza, że z reguły ma bardzo drogie skórki. Jeśli jednak chcesz mieć szansę na zdobycie skórek AWP w najlepszych cenach, koniecznie sprawdź Skinomat!

No comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *